3-1-es vereség a DKSE ellen

3-1-es vereség a DKSE – DSE Röplabda Akadémia ellen a TippmixPRO Férfi NBI Extraliga rájátszásának 6. fordulójában.
Köszönjük a támogatást kilátogató szurkolóinknak!
Következő mérkőzésünkön a SWISSTEN DÁG KSE otthonába látogatunk el, május 2.-án.
Megosztás

Ezek is érdekelhetnek: