Újabb győzelem

Fiataljaink ezúttal a MAFC-Schönherz csapatát fogadta hazai pályán.

Alberti Krisztián edzői értékelése:

“A győzelem ellenére a fiúk teljesítménye egyáltalán nem tükrözi a korábbi mérkőzéseken valamint edzéseken nyújtottakat. Valós képességeik alatt teljesítve is sikerült hozni az első két játszmát, amihez kellett az ellenfél jó időben felmerülő hibasorozata is, ami játszmák vége felé segített minket a győzelemhez.

A harmadik játszma elején a sorozatos támadásbéli hibák valamint az ésszerű megoldások hiánya a játszma elvesztéséhez vezetett.

A negyedik játszma szűkösen, de meglett. Labdamenetek végén sajnos továbbra is tapasztalható volt a támadások meggondolatlan befejezése.

Bár a mérkőzés 3:1 arányban hazai sikerrel zárult, mégse voltam megelégedve – tisztelet a kivételnek – a fiúk hozzáállással és a teljesítménnyel. Tudom, hogy a fiúk játékában több van, mint amit a mérkőzésen mutattak és ennek kiaknázását tűzzük ki célul.

KRC vs. MAFC-Schönherz 3:1 (25:22; 25:19; 23:25; 26:24)