KRC-Kaposvár rangadó szombaton!

Az elmúlt négy fordulóban magabiztosan vette az akadályokat a Kecskeméti RC férfi röplabdacsapata. Dávid Zoltán fiai négy mérkőzésen összesen (!) egy szettet veszítettek. Szombaton azonban az eddigi legnehezebb ellenfél érkezik a Messzi István Sportcsarnokba.

A Fino Kaposvár SE az első fordulóban 3:1-re győzött a DEAC ellen (emlékeztetőül: a Debrecen volt az egyetlen csapat az őszi idényben, amelyik a Kecskemét ellen is nyert egy szettet), a második fordulóban 3:0-ra múlta felül a Szolnok csapatát, a harmadikban a Sümeget kényszerítette térdre (3:0). Holnap a somogyi gárda a Dunaferrt fogadja, és a papírforma kaposvári győzelmet ígér. A szombati, kecskeméti rangadó jó erőfelmérő lesz mindkét együttes számára.

Dávid Zoltán, a KRC trénere úgy véli, ha rend lesz a fejekben, nem lehet gond: – Pontosan úgy készülünk, mint a többi csapat ellen. Nem edzünk sem többet, sem kevesebbet, mert nem ezen múlik. Fejben magasabb fokozatra kell kapcsolnunk, ez az egyetlen, amin változtatnunk kell!