Négyen maradnak a 2025/2026-os idényre

A tavalyi szezon kupasorozatában bronzérmet szerző keretünkből négy játékosunk idén is erősíti csapatunkat a TippmixPro Férfi NBI Extraligában és a Magyar Kupában.

Akik esetleg nem ismernék őket, pár mondatban bemutatkoznak játékosaink:

 

Bogdán Bence:

“Bogdán Bence vagyok 21 éves és liberó poszton játszok. Közel 10 éve röplabdázok ebből 7 éve a felnőtt csapatunknál. Ebben a szezonban szeretnék kiegyensúlyozott és stabil teljesítményt nyújtani és segíteni az új fiatal játékosainkat. A felkészülést augusztus elején már elkezdtük, ami jó hangulatban telik, pörgős és magas intenzitású edzésekkel készülünk az új idényre.”

 

Farkas Péter:

“Farkas Péter vagyok,  33 éves és szélső ütő poszton játszok. Az idei évben szeretném kiegyensúlyozott játékkal segíteni a csapatot. De elsődleges cél a fiatalok beépítése a csapatba illetve a fejlődésük segítése a fő feladat!”

 

Kocsis Vince:

“Kocsis Vince vagyok, 15 éves, feladó poszton játszom, 6 éve röplabdázom. 1 éve csatlakoztam a KRC-hez, azóta sokat fejlődtem, sikerült beilleszkedni a csapatba. A várost is megszerettem, szeretek Kecskeméten lenni, a Piarista Gimnáziumban tanulok. Úgy gondolom a tavalyi év jól alakult, voltak jobb és rosszabb pillanataink, de összességében egy jó szezont zártunk. Azóta sok új játékos érkezett, de azon dolgozunk, hogy a szezonkezdésre minél jobban összeálljon a csapat, hogy jól kezdhessük az évet. A most következő szezonban szeretnék a csapat biztos tagjává válni és minél jobb eredményt elérni a bajnokságban. Az U16-os válogatottbeli program segített, hogy edzésben maradjak a nyáron és az ott szerzett tapasztalataimat szeretném beépíteni a játékomba.”

 

Nagy Mihály Dániel:

“Nagy Mihály vagyok, 25 éves és center pozícióban játszok. Egészen kisgyerek koromig nyúl vissza a röplabda iránti szeretetem, 2. osztályos voltam mikor az első edzésen részt vettem. Azóta is hűen a Kecskemét csapatát erősítem, itt az Extraligában a 3. évemet kezdem meg. Az edzések jó hangulatban telnek, ugyanakkor keményen dolgozunk azon, hogy minél jobb formában tudjuk elkezdeni a szezont. Idén a legfőbb célom, hogy a sok új fiatal csapattársaimat a lehető legjobb tudásom szerint segítsem, illetve a meccseken a legjobb formám szerint tudjam segíteni a csapatot.”

Megosztás

Ezek is érdekelhetnek: